| mo0nlight a întrebat:

Ce melodii de prietenie stiti? As vrea sa fac un video cu pozele mele si a celei mai bune prietene...Cateva sugestii? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| blondy14 a răspuns:

Adda-prietenie adevarata http://www.youtube.com/watch?v=q5Yv6btQgtU sau hannah montana true friend

15 răspunsuri:
| T!mea a răspuns:

Paris hilton- bff

| Baiaaanca a răspuns:

Casting Crowns - Prayer For A Friend
eu am facut prin windows movie maker un filmulet de poze, cu cele mai bune prietene, si pe fundal melodia astalove struck
a iesit superblove struck daca vrei mai multe detalii tr mesaj in privatwinking

| emy a răspuns:

Irina Loghin&Alesis - Cu prieteni langa tine.

| Betty a răspuns:

Adda-Prietenie adevarata

| Bettt:) a răspuns:

Miley Cyrus - True Friend happy love struck

| lollopop a răspuns:

Incearca cu Demi Lovato&Joe Jonas-This is me...eu am facut ceva de genu' cu aceeasi melodie...

| anonima16 a răspuns:

Adda-Prietenie adevarata
Bitza - Aripi frante
Hi-Q - Asa-s prietenii
Arssura-ai mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj aligator close to you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adda-Prietenie adevarata:X
E cea mai tare melodie posibila:X:X

| giulia_8691 a răspuns:

Adda-prietenie fumata

| me9530 a răspuns:

Rembrandts - I'll Be There For You