| Alina-Minodora_Popa_2000 a întrebat:

peste cateva zile e ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele,si as vrea ca de ziua ei sa ii pot demonstra cat de mult o iubesc si tin la ea, ne cunoastem de la gradinita.As vrea niste sugestii de compuneri sau macar cateva randuri in care sa ii pot demonstra ce simt pentru ea :* Cel mai bun raspuns: FUNDITA :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta citate despre prietenie,incredere,iubire pe internet,apoi alege unele care ti-au placut mult, pune-le in word sau in photoshop,ofera un caracter mai special literelor(stiluri si culori diferite),scoate la xerox pagina de word si de aici e simpluhappy decupeaza-le,si fa un colaj,aranjand randurile in directii diferite(poti sa le combini in sensul acelor de ceasornic,o floare,o morisca, etc.).sau poti sa le plasezi aleatoriu. Ca sa fie o dovada de iubire si mai pompoasa, pune poza voastra in mijlocul foii big grin sper sa iti placa ideea, e simplu, ieftin si creativhappy

| Alina-Minodora_Popa_2000 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau ceva ce pot sa ii postez pe facebook in cronologiewinking