| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii imi recomandati pentru un chef la o zi de nastere? Trebuie sa fac un CD pentru cineva si am nevoie de idei... ce muzica sa pun?tongue
Sa fie si mai ritmate pentru dans, si mai lente pentru relaxarehee hee
Multumesc kiss

12 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Dansul pinguinului laughing e la moda

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Cred ca la inceput trebuie sa pui oi muzica relaxanta, pana se aduna toti invitatii si puteti sa va auziti... Dupa o mica gustarica si niste suc... puteti asculta disco, house... orice, numai de dans sa fie...si volumul la maxim ...pana la ora legala...sa nu aveti reclamatii! apoi puteti trece la muzica slow...deja perechile sunt facute...si dansati languros...lumina mai slaba... dar cu mainile pe umeri, gat si solduri...hahahahaha! Spre dimineata... puneti ce muzica vreti...ca tot nu o mai auziti...va schimbati numere de telefon...adrese de mail... felicitari reinnoite sarbatoritului...pupaturi...si gata! La multi ani sarbatoritei/ului!

| alecs871 a răspuns:

Iti zic decat o melodie, veche, dar super buna pentru asa eveniment
3SE - De ziua ta ( e foarte frumoasa)
O sa vezi ca melodiile vechi sunt mai emotionante, iti aduc aminte de clipele trecutehappy

| M.madallina a răspuns:

Macarenalaughing

| Ingerasull99 a răspuns:

Gandeste-te asa: trebuie sa pui niste muzica lenta atunci cand mancati, cateva piese dragute sau foarte cunoscute pentru cupluri si posibile cupluri, melodii din fiecare gen ca cineva sa nu se simta flatat, iar restul de dans for all night looong! Daca vrei iti fac o lista! dar da-mi un email ca dureaza vreo ora 2 sa fac lista!

| adrian777 a răspuns:

Gutza, copilu minune, vali de la valcea, de la barbulesti si de la craiova, ce... tu nu stii?

| Alin_2237 a răspuns:

Orice fara manele dar pune pop, house unele melodii cum ar fi se thelo pentru dans jaga jaga mai multe

| Alin_2237 a răspuns:

Da

| flamespark a răspuns:

Depinde de invitati. Daca sarbatoritul este o persoana activa, ce tipuri de muzica le plac invitatilor, cate ore dureaza party-ul...
Dar de obicei, muzica ritmata la inceput, si daca dureaza mai multe ore, pe la sfarsit ceva lent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Antique, Rafaga, Julio Iglesias, Enrique Iglesias, Gipsy Kings, Modern Talking, Abba, Bonnie M, Blue Sistem, Shakira, No Mercy, Eros Ramazzoti, Laura Pausini, Albano &Romina Power, Holograf, Michael Bolton, Richard Clayderman...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare ca ar trebui sa faci un CD cu muzica ritmica sunt niste cantece vesele cu care voi veti putea sa va distrati.Iti doresc ca sa reuseasca ce ai dorit!

| adsfsf a răspuns:

Nu manele big grin.