| VanillaBloodWolf a întrebat:

Eu ma ocup la banchet de muzica si maine trebuie sa dau lista cu melodii pentru DJ. Ma gandeam sa pun si ceva de la Skrillex... Am pus tot ce se asculta in momentul de fata dar as mai avea nevoie de niste melodii mai ritmate dar si mai lente. Astept propuneri! big grin

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Metal se asculta acum.Glumesc, la varsta voastra nu prea stiti ce-i asta, poate va dati seama mai tarziu.Ca sa fiu on-topic eu zic sa bagi disco si muzica pe care se poate dansa, lasa skilex-ul.Pana la urma cum poti asculta muzica facuta pe macbook?

| VanillaBloodWolf explică (pentru Thunderstruck):

Eu sunt rockerita, din cauza asta nu prea stiu. Si sa fiu sincera m-am invartit in jurul cozii toata saptamana sa gasesc ceva pe gustul lor. Cel putin cu mine prin preajma se evita aparitia manelelor. laughing

Multumesc de raspun! big grin