| Yukari00 a întrebat:

Ce melodii iti place sa asculti atunci cand esti trist?

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ce ascult si de obicei, nu fac diferenta intre stari.Eu niciodata nu sunt trist, pe bune.Prefer sa spun ca sunt mai tamp, cand oamenii ar alege sa spuna ca-s fericiti, si mai profund, atunci cand voi spuneti ca sunteti tristi.Am caracter melancolic, deci, ascult si fara sa fiu profund, multe melodii care ma relaxeaza prin sunetul lor, dar nu sunt neaparat triste.Chestii de genul:

http://www.youtube.com/watch?v=IRsofblEK3A (depressive sucidial black metal)
http://www.youtube.com/watch?v=nqeVohIEDK0&feature=related (grunge)

Răspuns utilizator avertizat
| Yukari00 explică (pentru Dumnezău):

Imi place cum gandesti.

| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ce Enya vezi,dom'le,ca eu am Austere si Pearl Jam,atat m-am indurat sa impartasesc cu plebea muzicala,desi imi place si Enya destul de mult! Pearl Jam, cand o dau in versuri si linii melancolice, sunt una din cele mai bune trupe din lume, o intrec si pe Enya, pot spune.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Vezi tu stramb, nu editez raspunsurile decat daca mai am ceva de adaugat, sau fac greseli gramaticale.Probabil aveai ceva troscau la bord; zi ca nu-i asa!

Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns:

Eu sunt mai ciudată de fel, când sunt tristă ascult melodii care mă fac să fiu şi mai tristă, deci care îmi agravează starea. Iar, câteodată când vreau sau trebuie să revin la o stare normală, bag ceva melodii mai vesele. Depinde de situaţie

| MrAngelus a răspuns:

Don't Worry, Be Happy happy

| RockNbeer a răspuns:

Melodii care nu ma mai fac trist.
nu am timp sa fiu trist laughing

| IoanaCristina02 a răspuns:

Eu cand sunt triste si asta foarte rar ascult melodii Crazy ca sa ma simt mai bine de exemplu Avril, Iyaz, Rihanna Shakira singura melodie trista pe care o ascult se numeste james blunt - goodbye my lover nu stiu asa sunt eu nu imi place sa fiu trista si chiar daca sunt nu imi place sa stie toata lume

| poppies a răspuns:

Baladele rock, iar cand vreau sa ma motivez sa trec peste..cobrastyle sau paradise cityrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat