| Croampa a întrebat:

Ce melodii va plac de la Mayhem?
( la melodiile mai vechi vreau sa specificati care vocalist va place mai mult)

Si alta intrebare legata de acelasi subiect: la melodia Freezing Moon, care varianta credeti ca e mai buna? (Dupa mine, Dead a cantat mai bine).

3 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Îmi plac practic toate piesele de pe albumele de mysteriis dom sathanas, chimera, deathcrush și life eternal și după părerea mea Dead era mai ok. Era

| Deaad a răspuns:

Imi place foarte mult funeral fog de la ei.
Ca album, de mysteriis dom sathanas e preferatul meu.

Imi mai place wolfs lair abyss.
La freezing moon, dead, da.
Dar nici atilla nu a cantat rau pe melodia aia.

| Neberius13 a răspuns:

Melodiile lor vechi sunt de altfel cele mai bune, Freezing Moon, Necrolust, Pure F*cking Armageddon, Funeral Fog. Alea erau vremuri. Din puncul meu de vedere Dead e un vocalist mai bun, Csihar nu-i nici el rau.