| AmeliaIoana14 a întrebat:

Ce `mesaj` are videoclipul la melodia aia `La la la - Naughty Boy feat. Sam Smith`?

Răspuns Câştigător
| EleSimoo a răspuns:

Conform unor site-uri cam asta ar fi povestea:
Videoclipul face referire la o legenda boliviana. Un baiat surd, maltratat de tatal vitreg, fuge de acasa si incepe sa umble pe strazi. Orasul este blestemat, locuitorii aud vocea unui demon, numit "El tio". Baiatul e singurul care nu il poate auzi dar descopera ca poate sa ii ajute pe oameni, tipand. In final, e lasat in pestera, unde se afla acel demon. Misiunea sa: sa-l impiedice pe acesta(pe demon) sa le mai vorbeasca oamenilor.
De asemenea, se spune ca videoclipul seamana cu Vrajitorul din Os. Copilul si cele doua personaje pleaca in cautarea vrajitorului/demonului.

| AmeliaIoana14 explică (pentru EleSimoo):

Interesant. Mersii ca m.ai ajutat cu informatia. si eu am cautat dar nu am gasit

3 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Videoclipul face referire la o legenda boliviana. Un baiat surd, maltratat de tatal vitreg, fuge de acasa si incepe sa umble pe strazi. Orasul este blestemat, locuitorii aud vocea unui demon, numit "El tio". Baiatul e singurul care nu il poate auzi dar descopera ca poate sa ii ajute pe oameni, tipand. In final, e lasat in pestera, unde se afla acel demon. Misiunea sa: sa-l impiedice pe acesta(pe demon) sa le mai vorbeasca oamenilor.
De asemenea, se spune ca videoclipul seamana cu Vrajitorul din Os. Copilul si cele doua personaje pleaca in cautarea vrajitorului/demonului.

| antoniaantoantonia a răspuns:

Eu nu stiu ce naiba se intampla in videoclip! Adica ce e cu dracovenia aia de la final si de ce ii canta copilu ala, si de ce au plecat aia si nau ramas acolo.