| andey4 a întrebat:

Ce muzica (in afara de manele) ascultati?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ascult rock şi hip-hop în cea mai mare parte a timpului. Dar... de ce eşti rasist? De ce la întrebarea ta nu au voie să răspundă cei care ascultă manele? Nici mie nu-mi plac manelele şi nu am tangenţe cu oamenii care le ascultă, dar sunt conştientă că existp şi că ne înconjoară. Cu ce te-ar fi deranjat dacă ţi-ar fi răspuns cineva la întrebare cu "manele"?

10 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

De toate, in afara de manele, populara si clasica.

bishopwinking

| Jonsdottir a răspuns:

Rock, pop, pop-rock, punk, rapp, hip-hopwinking

| nutzu' a răspuns:

Manele ioc:
Pop, house, R B

| dr00p a răspuns:

Hardstyle, Rock(mai exact screamo), DnB, Rap, Techno happy

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

No manele! pop, rock, disco, jazz,, lounge, buddha bar, clasica...

| Gabry a răspuns:

Rap si pop.

| sw33t13ang3l a răspuns:

Eu oricum n-ascult manele.big grin
Ascult rock si pop.happy

| dianadiana a răspuns:

Nu ascult manelewinking asc rock si hip-hop kiss

| wolverine a răspuns:

De toate mai putin manele insa sunt fan Hip-hop si rock

| andey4 explică:

Nu am absolut nimic cu manelistii! Daca as avea ceva cu ei ar insemna sa fiu rasist... Eu am ceva cu manelele. Intelegi?