| mmtmx a întrebat:

Voi ce muzica mai ascultati? Fundaaa :*
P.S: Toate melodiile in afara de manele si muzica populara big grin

10 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Ascult un gen de Rock alternativ, Three days grace, skillet si breaking benjamin.
In rest, imi mai plac 1-2 melodii de la adelle.
Si da, il urasc pe bieber, nu imi plac manelistii, si muzica populara ma dezgusta.

| Labyrinth a răspuns:

Acum ascult The reincarnation of Benjamin Breeg de la Iron Maiden.
În general ascult rock, metal şi muzică veche, pop din anii '80 - '90. Îmi place şi muzica electronică.

| Crucia a răspuns:

Anti Jb. App. toţi suntem. Îmi place rock-ul alternativ. Trupe :
Hollywood Undead
Dead By April
Red ..Hââm
Thousand Foot Krutch
Deuce happy.
1 mel îmi place de la Seven Fiora. şii, de la Rihanna -Diamonds happy.

| vlad89c a răspuns (pentru Crucia):

big grin Anti Jb, cat de fericit am fost cand l-a intrecut PSY.

| Crucia a răspuns (pentru vlad89c):

True` rolling on the floor. Parcaaa peste 800 de mil thinking

| vlad89c a răspuns (pentru Crucia):

Da, dar ori cum, Baby de la jb era mai mult plina de dislike, decat de likeuri.
si PSY face cate 20 miliaone de viewuri in 2 zile, si e plin de likeuri.

| Crucia a răspuns (pentru vlad89c):

Da laughing. Cel mai misto e cand zice 'Opa Gagnam Style' Soo`. :]] ` ' Cred ca de acolo vin view-urile + dansu thinking

| mmtmx explică (pentru Crucia):

Da, asa cred si eu laughing

| Bicsii a răspuns:

Toate-s la fel, Stinge lumine, B.u.g Mafia cand trandafiri mor. Cam atat! Bine mai ascult si manele, dar nu ti-le scriu, ai mentionat in descriere!