| CiicxuBăă a întrebat:

Ce parere aveti de cantareata Adele? Mie mi se pare ca e frumusica, putin grasuta dar asta nu conteaza, si are o super voce. Am si auzit ca a luat nu stiu ce premii mai mari. happy

2 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Până acum nu mi-au plăcut vocile feminine, dar Adele chiar m`a impresionat.Îmi place mult.
E şi destul de frumoasă, chiar dacă e plinuţă, nu contează, are o voce frumoasă şi îmi plac şi melodiile.Să nu mai zic că o ador pentru că e de origine britanică.
E minunată!
Ceau!

| Queen98 a răspuns:

E destul de draguta, si imi plac melodiile ei:d