| anonim_4396 a întrebat:

Urasc cantaretii/cantaretele (daca se pot numi asa), care apar ca ciupercile dupa ploaie si devin dintr-o data mari vedete. La fel am crezut si despre Jessie J cand am auzit de ea prima oara. Dar acum, de cateva zile, ascultand melodiile ei mi-am dat seama ca e chiar talentata, are voce frumoasa, si melodii care sincer imi plac. Record: o cantareata pop de la TV care chiar imi place cum canta. Voi ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| AleB a răspuns:

Mie imi place mult Jesse J. Nu doar ca are o voce minunata dar pune si mult suflet in cantecele ei.

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu-mi place de nici un fel, versurile nu spun nimic și melodia e la fel de banal că restul de la televizor.

| JustinFanEu a răspuns:

Pai da jessie j e super si lasa-ma sa-ti spun cum sta treaba happy.
nu apar ca ciupercile in ploaie ci au talent, dupa cum se pare, si multe case de discuri inregistreaza cu pustani dinastia si daca se lanseaza bine daca nu iarasi bine! deoarece pustanii din zilele de azi nu asculta mari artisti ca Pitbull sau JLo sau Beyonce sau asa mai departe...Ci asculta mai mici asa dar care urmeaza sa aiba o cariera. asa erau si cei din trecut crede-ma doar ca ei avea putin mai mult talent si mai multa dedicati, iar inainte apareau cantareti mai mult in trupe. si oricum la noi in Romania astia aleg niste "melodii" cateodata care cica sunt hituri. dar unele chiar sunt! big grin