| Blink182 a întrebat:

Ce parere aveti de formatia KoRn?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Basistul e de nota 20, in rest nimic iesit din comun, au citeva hituri, ca stil nu ma coafeaza in mod deosebit.

7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

E o trupă destul de bună,însă... dacă urmăreşti colaborarea lor cu Skrillex, sunt de tot căcatul.Mie nu-mi place.Una e o piesă bună gen Freak On A Leash/Word Up, cu un rahat de-ăla gen Get Up.

| aliceinchains a răspuns:

Hmm, e ok, merge, dar nu-s fană. Știu câteva melodii de la ei. Îs buni în comparație cu alte formații, meh.

| Polaris a răspuns:

Huăă, sataniști!

| bloodyhell a răspuns:

Sunt super multe melodii de la ei imi plac

| wforweirdo a răspuns:

Nu mă încântă, ascult foarte rar, şi atunci, vreo 3-4 piese.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu pot spune ca sunt fana, insa imi plac doua melodii in mod special: Right now si Evolution.

| drachenblut a răspuns:

Erau ok pe primele albume, acum baga cu skrillex. ghey. asculta godsmack