| vladtheripper a întrebat:

Ce parere aveti despre formatia Deathstars? Si chiar sunt ei satanisti?

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Canta binisor dar cred ca sunt satanisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEATHSTARS e trupa mea preferata si cine vrea sa vorbeasca rau despre ei sau mai ales despre vocal(app de woodenpints) ar face bine sa'si tina mainile departe de tastatura si gura inchisa, pentru ca asemenea indivizi care nu stiu decat sa comenteze despre trupa asta sunt niste ratati...sau ratate, pentru ca habar n'au de cat de buni sunt membrii DEATHSTARS in muzica si mai ales vocalul(nu accept sa vorbeasca careva rau despre vocalul trupei). Eu cunosc trupa asta, iar cine n'o cunoaste mai bine sa taca. punct

| HyperionMarcus a răspuns:

Salut!
Cei din DeathStars nu sunt satanisti. Ca toti rockerii isi pun intrebari si incearca sa isi dea raspunsuri despre religie. Sunt o formatie foarte buna, pacat ca nu e foarte cunoscuta