| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Margineanu? Mie imi plac mult melodiile. https://www.youtube.com/watch?v=d12tKuzAT6A si asta https://www.youtube.com/watch?v=co6rJVA_uqo

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa fim seriosi, nu este un artist extraordinar, nu are o voce fenomenala. Dupa mine, este mai mult un comediant. Melodiile lui nu starnesc sentimente cum e normal in muzica, dar cu siguranta amuza si binedispun pe mai toata lumea.

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

Nu imi pasa neaparat de sentimente si starniri, ma uit numai la comedii(las fierbinti mai ales) si ascult numai pamfleturi, melodii de petrecere sau facute la mistocareala, si are versuri cam repetitive, dar te bine dispun. Dupa parerea mea cel mai important lucru in viata e sa razi si sa rada si cei de langa tine :}

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acesta este scopul lor, de a te face sa razi si se descurca foarte bine. Fiecare cu ramura sa. Nu o poti face pe Sarah Brightman sau pe Angela Gheorghiu, de exemplu, sa te faca sa te prapadesti de ras cu o melodie. Margineanu isi face treaba si o face foarte bine.