| Mandark a întrebat:

Ce parere aveti de noua melodie a lui Justin Bieber - Boyfriend?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Sa fiu sincera imi plac versurile laughing
P.S.Nu-mi vine sa cred ca am spus asta, dar I like this song laughing

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

E de ****. Sa presupun ca isi cauta un BF acest idol etern al muzicii care va fi uitat peste un an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii faina melodia.

| JokerV a răspuns:

..nu aveti pic de gusturi in muzica, ascultati un handicapat... rar intalnesti oameni ca tine Woodenpints, voi meritati impuscati in cap cu gayu vostru cu tot

| Salahadin73 a răspuns (pentru JokerV):

Ma bucur ca mai exista si oameni normali

| Mandark explică (pentru JokerV):

Da l-ai controlat tu sa vezi ca e gay. daca e gay si tu esti gay laughing)! toti cei care spun ca e gay o fac din invidie. tot ce a facut Justin Bieber a facut muncind. bravo lui. asa ca pastreaza ti comentariile!

| JokerV a răspuns (pentru Mandark):

Ma eu nu sunt gay dar tu esti mult mai handicapata de cat am crezut...INVIDIE? pe ce sa fiu eu invidios, pe un ratat care zici ca se caca cand canta? ma lasi in ***

| Mandark explică (pentru JokerV):

Da vad ca te irita ca te-am facut gay. vezi cum e sa fii facut gay desi nu esti laughing asa ca lasa te de comentarii si vezi-ti de rocku tauwinking

| JokerV a răspuns (pentru Mandark):

Draga apreciez ca nu esti isterica dar gay e prietenul tau justin fucker

| MihaelaCernea a răspuns:

E draguta melodia