| Spike12 a întrebat:

Ce parere aveti despre videoclipul lui Justin Bieber "Boyfriend".

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

N-am vazut prea mult din el, dar probabil este o mare tampenie la fel ca si melodia.

| RockNbeer a răspuns:

Nu am de gand sa ai fac views parazitului aluia.

| heddy10 a răspuns:

Gay-ul ala nici macar nu stie sa conduca un scuter, d-apoi masini adevarate ca alea... rolling on the floor)

| M25M a răspuns:

Videoclipul este copiat dupa cel al formatiei N'SYNC feat Nelly - Boyfriend. http://www.youtube.com/watch?v=hxxoZu3aSQw
Asta pe langa faptul ca melodia in sine este nereusita.

| Xtadelo a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am despre numele tau.

| LegionarulRoman a răspuns:

Asculti asa ceva?

| BiancaBaby a răspuns:

phbbbbt

| SkizoMetal a răspuns:

Nu m-am uitat, dar sigur este o poponărie.

| crisucristiano21345 a răspuns:

Sa zicem snam nimic cu el .....videoclipul e reusit dar numiplace cum canta sincer