| Maya22 a întrebat:

Ce parere aveti despre AC/DC si Nirvana?

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Imi plac, si dintre ele prefer Nirvana.

| Thunderstruck a răspuns:

Formatii foarte bune.Se aseamana prin faptul ca au scos n albume cu 3 acorduri.

| BlackFuneral a răspuns:

Melodiile au multe cuvinte

Răspuns utilizator avertizat
| Duucu a răspuns:

Sataniști,mai ales îla mic cu părul lung și blond.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AC/DC a fost şi încă este o trupă bună. Nu aş fi sinceră, dacă aş spune că nu-mi place tot la ea.
Nirvana, deşi are versuri simple şi o voce şi un instrumental mediocre, este ascultabilă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea le mai ascult in ultimul timp dar asta nu inseamna ca nu imi plac.

| kteichd a răspuns:

Ac/Dc...vremuri bune, trupa superba... ma ajuta sa scap din lumea asta si sa ma relexez ambele atat ac/dc cat si nirvana

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu mai ascult Nirvana.
AC/DC imi place.

| Dumniezău a răspuns:

AC/DC am mai ascultat si mi se par o trupa in regula.Nirvana cam scartaie, daca intelegi ce vreau sa zic.

| nowar a răspuns:

Una buna, AC/DC ascultam inainte thinking cat despre Nirvana imi place foarte mult big grin

| Satanique a răspuns:

AC/DC sunt foarte misto. De la Nirvana imi plac doar cateva melodii...

| StopShowingOff a răspuns:

2 trupe legendare pe stiluri diferite. Rock matusha \m/