| Agapimu a întrebat:

Ce parere aveti despre Nirvana? Va place?

Răspuns Câştigător
| juno a răspuns:

The man who sold the world, Lake of fire, Smells like teen spirits, About a girl, Where did you spleep last night... si cred ca as putea continua cu o gramada de piese de`a dreptu` tari. Sa fim seriosi?! Satanisti? laughingrolling on the floor).

19 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Tăceţi mă sataniştilor din gură. Huuu... vă tot legaţi de săracul @Paul. bă da voi nu ştiţi că însuşi Kurt Cobain era satana?laughingDoamne după voi copii şi blonda asta, Lady Gaga e satanistă laughing
Nirvana e una dintre cele mai bune formaţii care o să o ascult toată viaţa cu drag.Chiar mi'ai făcut poftă de nişte Nirvana acum laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu preabig grin

| User a răspuns:

Nu, is prea satanisti...

| User a răspuns:

Noh ma rog, mie mi se par satanisti.

| Klara a răspuns:

Da, imi place, si il ador pe Kurt Cobain, e genial love struck (era)
Adevarul e ca Nirvana ascult rar, in momentele mele de depresie happy

| pepenerosu a răspuns:

Super tare:X. Canta f tare, unele melodii sunt legende.big grin Ca persoane habar nu am, nu i-am studiat, dar muzica.:X.happy

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Eu una nu ascult, nu e genul meu, dar am auzit ca e o formatie destul de buna. happy

| Psycho a răspuns:

Da love struck pacat de kurt...
@ paul27 : satanisti? :O wtf dude? daca aia's satanisti, nu vreau sa ma gandesc ce zici ce trupele sataniste. laughing

| Psycho a răspuns:

@ paul27 : dragule, tu ai macar vreun pic de habar ce inseamna sa fii satanist? daca nirvana's satanisti, atunci eu's maica tereza.

| Psycho a răspuns:

Ioi paula...bine ca ne-ai zis thinking aveam eu o banuiala cum ca ar fi insusi satana, da' nu eram sigura.acum stiu.hahaaaa. devil ma duc sa dau anunt in ziar.si pe net.sa stie tot google'ul.

| Emanuel_1209 a răspuns:

E naspa.call meu

| Verdunkleten a răspuns:

@paul27, tu chiar ai o problema destul de grava legat de satanisti. Ai cumva traume din copilarie? Te'o batut atat de tare mamica la popou ca ti'o ajuns materia cenusie acolo?

| Verdunkleten a răspuns:

@eluveitie, te contrazic, Lady Gaga nu e satanista, e Papusa Illuminati cool

| Dana_3619 a răspuns:

E una din trupele mele favorite!love struck
Kurt Cobain era genial in ceea ce facea, iar acum este o legenda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm ce sa zic.Sunt destul de buni! Nu grozavi dupa parerea mea. Dar buni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt o trupa f buna, crede-ma ca stiu ce zic!
Kurt era un geniu neinteles> NU te lua dupa chestia "nebunu ala so sinucis, ratatu".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt satanisti bai incercati dimmu borgir si dupa aia

| SecretPassion a răspuns:

Kurt Cobain nu a fost un ratat ce sa sinucis, ci un geniu neintales.
Voi macar ati citit jurnalele lui Kurt? Nu, atunci ar trebui sa o faceti.
Si dupa acea sa comentatii.
Si melodile lor sunt extraordinare, epice.
Nu ai cum sa nu le adori!

| Macovei_Andrei_1998 a răspuns:

Eu ascult Nirvana și sunt un crestin practicant, nu cred ca este o trupă satanista ci doar non-conforma.
Exista o fracțiune din Rock care promovează satanismul și violență dar asta nu inseamna ca gata o trupă de metal e satanista, chiar eu însumi cunosc preoți care ascultă rock.