| MisterKat a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie (si implicit videoclip :) ): http://www.youtube.com/watch?v=QBrlYtV60GA? Va place muzica lui Michael Buble?! Ati auzit de el pana acum?

Răspuns Câştigător
| Gonzales a răspuns:

Cred ca am mai auzit muzica lui pe la radio Europa FM happy dar nu e vorba despre aceasta mel., ci alta big grin

E destul de ok melodiawinking

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Spunemi si mi e care e mesajul acelei melodii...

| Annitu a răspuns:

Draguta:X

| MisterKat explică:

@Gonzales: Probabil el o fi fost la Europa FM, stiu ca acel post ii mai difuzeaza melodiile. Melodia e chiar faina spre deosebire de Inna si Lady Gaga...