| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest compozitor? https://www.youtube.com/channel/UCHnqvUJVmNu3pjIpBulbIAg

Răspuns Câştigător
| ash87 a răspuns:

Hello, si eu ma ocup cu sunetul, am unele observatii:
- Feeling super marfa! Chiar are chestii de zis.
- Ar putea folosi putin mai mult balans, mi se pare foarte plata dpdv ritmic muzica lui; adica sa scoata grid-ul si sa-si faca ritm custom, sa le plaseze el acolo cu manutele lui de young gamer guy happy
- Fain de ascultat, am salvat in playlist albumul World of Madness, asta e primul la care m-am expus.