| cristian_2115 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest microfon? http://www.esound.ro/Samson-G-Track-USB-Recording-Pak,p- 8314.html, vreau sa inregistrez vocal piese hip-hop in timpul meu liber, se poate cu el? Am cautat pe youtube videoclipuri si imi arata doar inregistrari de instrumente.Stiu ca se pot inregistra instrumente, dar vocal se poate? Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

When I want to whistle, whistle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta pe youtube...normal ca se poate, ca-i microfon. E super microfonul.Are placa de sunet incorporata si e pe USB. E perfect pentru ce vrei tu.Bafta!