| cristian_2115 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest microfon? http://www.esound.ro/Samson-G-Track-USB-Recording-Pak,p- 8314.html, vreau sa inregistrez vocal piese hip-hop in timpul meu liber, se poate cu el? Am cautat pe youtube videoclipuri si imi arata doar inregistrari de instrumente.Stiu ca se pot inregistra instrumente, dar vocal se poate?

1 răspuns:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Sa-r putea si vocal depinde... daca nu permite microfonul va trebui piese mai scurte.sau depinde.cum vrei sa faci videoclipul si de calitatea microfonului. uitate la marca.