| Mentosanaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre Adam Lambert? love struck happy [P. S. Nu va apucati sa injurati aiurea oke? happy ]

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Adam Lambert e cantaretul meu preferat :X Nu am sa inteleg niciodata persoanele care zic "pacat ca e gay". Cu ce ne afecteaza pe noi asta? Cu NIMIC. Are cea mai geniala voce posibila si melodiile lui sunt addicting =p~

16 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Sunt deja obsedata de baiatul asta! lol! ii stiu versurile, ii am toate pozele si posterele lui! nu am cuvinte sa il descriu! hes the best!

| Rukhsandra a răspuns:

Ma...canta bine tipu.Pt mine nu conteaza cum arata si daca e gay sau nu... din moment ce face muzica buna e ok big grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu imi place neaparat de el, dar imi place cum cantahappy

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

Este draguţ şi are o voce superbă, dar păcat că e gay sad

| Domyno a răspuns:

Imi place muzica lui, unele piese sunt chiar super tari! Nu iti fa griji nu am nimic cu el ca e gay, atat timp cat canta ca lumea bv luiwinking

| SimonaMrr a răspuns:

Este foarte dragut, cu o voce buna, si melodii mai mult decat oke.
Mie nu. mi pasa inclinatsia sexuala, sau ce fac ein viata personala. Tot ce conteaza la un artist, este ceea ce fac ein studiowinking

| JustMe a răspuns:

Imi place mult cum cantahappy

| Sapphire a răspuns:

Are o voce puternica, frumoasa si melodiile lui sunt foarte dragute. Nu am nimic cu el, chiar daca e gay. Prea putin ma intereseaza asta la un cantaret.

| jocuri888 a răspuns:

Canta super si sincer nu ma intereseaza ce inclinatii sexuale are
Imi place ce canta aveam muzica lui si ca sunet de apel pe telefonlaughing

| Meh a răspuns:

Mie sincer imi place mult.Adica el canta foarte bine, arata si super.Asta este parerea mea. :3

| Popmusic a răspuns:

Hee xSoaked, Adam Lambert e si cantaretul meu preferat, dar faptul ca ai zis ca nu ai saintelegi niciodata pers care zic ca pacat ca e gay ai gresit deoarece persoanele care zic asa nu vor ca adam lambert sa fie gay.si mie mi se pare la fel. e pacat, pentru ca e foarte bun e dragut cand super etc, dar faptul ca e gay il cam duce la vale. dar eu sper sa nu mai fie pentru ca mie imi place la nebuniieeewinking

| selly000 a răspuns:

Pai...parerea mea despre el e una fff buna.Imi place de el la nebunieeelove struckDar faptul ca e gay.nu stiu.Prima data cand am aflat am fost socata,dar dupa aceea a inceput sa nu-mi mai pese! Asta e viata lui personala! Macar el a recunoscut,si nu i-a fost jena sa arate lumii cine este el cu adevarat! Asta apreciez cel mai mult la Adam. Daca sunteti fani adevarati,ar trebui sa ii acceptati si lucrurile bune, si cele rele pentru ca "Nobody's perfect!"Chiar daca este vedeta, ganditi-va ca si el este un om.Credeti ca-i place sa auda:"...pacat ca e gay" si multe alte vorbe urate la adresa lui? Voua v-ar placea sa va fie criticata propria voastra viata? Eu mi-am spus parerea!

| anuska a răspuns:

E chiar dragut si chiar are talent in meseria lui...
pacat ca e gaysad

| crisssexee a răspuns:

Eu il ascult, mi se par destul de ok piesele lui

| SweetLolipop a răspuns:

Mie sincer, imi place.Ador melodia "Wataya want from me".

| SweetLolipop a răspuns:

Si inca ceva.Are o voce superba, misto, dulce. M-am uitat pe AXN la "American Idol" si Adam a cantat f. f. f. f. frumos. Juriul a fost uimit.Mai stiu ca e nascut pe data de 29 ianuarie 1982. E varsator.