| LeEu a întrebat:

Ce parere aveti de Adam LAMBERT?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
24 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Ce daca e gay?straight face.Mie una imi place foarte mult Adam Lambert.Este open-minded si are o personalitate puternica.Mi se pare ca are o voce foarte buna,si cei care nu sunt de acord,sa-l asculte live [adevaratii cantareti sunt cei care canta bine SI live,nu numai in studio]. Poti spune ca nu-ti place vocea lui Adam,dar nu ca nu are voce.Din moment ce a ajuns in finala in American Idol,presupun ca e o dovada clara ca are voce,plus ca pentru foarte multi, el este adevaratul castigator, nu Kris Allen.El nu a castigat pentru ca este gay.Sincer,mie nu imi pasa de sexualitatea lui,ci doar de vocea lui,si are o voce foarte buna si un timbru placut.Pot spune ca ma inspira omul asta,poate ca este homosexual, dar este mult mai deschis decat multi heterosexuali, si pana la urma de ce sa ne intereseze preferintele lui sexuale? Orientarea sexuala nu are nicio legatura cu personalitate.Treziti-va oameni buni!

Răspuns utilizator avertizat
| Marrythenight a răspuns (pentru RockinLife):

Uite ca este solistul trupei Queen happy

| wforweirdo a răspuns:

Nu-mi place din niciun punct de vedere.

| LovingAdam a răspuns:

Parerea mea de Adam Lambert e asta:el este un om foarte bun ce conteaza orientul lui sexual? cea ce conteaza este sufletul lui si evident muzica lui

| IFever a răspuns:

Hi ca daca toti ati deschis subiectul "rockului comercial" trebuiesa ma bag si eu.rockul comercial ca orice piesa comerciala urmareste o linie melodica asemanatoare cu cea a pieselor deja populare si are scopul de a crea o senzatie de genul "wow ce piesa tare".

Ma rog, trupele de rock/metal nu prea sunt comerciale, dar pustii din ziua de azi care vor sa fie ditamai celebritatile casculta 1, 2 piese de la fiecare tupa si incep sa faca si ei piese care sa sune putintel ca o piesa epica si asa acapareaza ascultatorul.

De asemenea rockul comercial nu se rezuma doar la influentele altor piese.Ci piese pur si simplu scrise pentru a fi vandute, fara nici un fel de incarcatura emotionala.

Exemplu : Metallica pana in 2000 au facut niste piese epice, necomerciale, ti-e mai mare dragul sa asculti.Acum cu ultimele albume iti vine sa scuipi, le-au facut doar pentru bani.
Spre exemplu, ultimul lor album Death Magnetic.

Anyways lista continua.

Daca e sa facem referire la cantaterii de pop/r&b

Justin Gaybieber
Lady CaCa
Plus toata prostimea care crede ca face muzxica pop buna si de fapt sunt niste labari.

No ofense poperilor.
Daca vreti pop necomercial adevarat ascultati ma si-o voi Madonna sau Michael Jackson si sa nu va aud ca ma injurati.

| IFever a răspuns (pentru IFever):

Scuzati greselile gramaticale, m-am grabit tongue

| WithoutFeelings a răspuns:

Ei bine,din punct de vedere vestimentar,nu am nimic cu el,e stilul lui, e ceea ce vrea el nu ce vor altii, e stilul lui si noi nu ar trebui sa il criticam.Pe plan muzical balanta e in echilibru, are si melodii frumoase si mai putin frumoase.Asta fiind strict parerea mea.

| andreiyoanna a răspuns:

E gay big grin

| andreiyoanna a răspuns:

Muzical vorbind aaaa... nu stiu asa si asa...dar tot gay ramane

| dracusoara a răspuns:

Sunteti ataaaaaaaaaat de superficiali! sh asta numai pentru ca e gay? ati mai auzit de zvonuri false lansate chiar de vedete care fac orice, totusi, s "dovedeasca" asta, el este una dintre aceste vedete. nu e gay "total".eu insa nu amestec orientarea sexuala cu muzica cu talentul. imi place foarte mult muzica lui si unele melodii chiar au mesaj fata de JB sau Lady Gaga. ce poate intelege in om normal din melodia "Paparazzi"? intr.adevar,nu canta intotdeauna perfect life, cateodata mi se pare ca nu se straduieste. cateodata chiar n.are chef, insa cand chiar pune pasiune, canta fenomenal, doar pentru ca nu seamana perfect cu solinstul trupei "Queen" asta nu inseamna ca nu poate canta macar aproximativ la fel de bine. intre imaginea fostului solist sh a lui (neeeegruuuu tooooot) e o diferetza insa nu cred ca diferenta fizica conteaza! no more comment about this. straight face in orice caz, orice ati spune, e un cantaret f f f frumos!