| VisSs a întrebat:

Ce parere aveti despre black metal?

Răspuns Câştigător
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
E un gen de "muzica" grotesc.Desi,recunosc,ascult unele piese.
Bye!

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

O parere buna.Nu ascult foarte des dar sunt unele trupe/melodii foarte faine. happy

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Te'am prins scorpie mica.ce parere am de black metal? e super.mi se pare genial

| VisSs explică:

Da,LullakryeAngel.Am primit niste albume de la trupe de black metal si nu ma prea atrag.Am intrebat si eu sa vad ce pareri au altii.Ai vreo problema? Stai calma nu o sa-mi umplu paginile cu intrebari despre black metal cum faci tu.

| MortalLama a răspuns:

Divin