| FIR a întrebat:

Ce parere aveti despre eminem? :X (despre cum arata)

Răspuns Câştigător
| WickedBoy a răspuns:

Sunt baiat. Ce parere pot avea de el in afara ca are multe fete frumoase:Xsi canta destul de binestraight faceimi dai te roooooog fundita?sad

10 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

Arată destul de binelove struck pentru un cântăreţ alb care a făcut senzaţie printre negrii [a dovedit că şi un alb poate cânta cum cântă negriion the phonelove struck. E bunsmug

| purpleice a răspuns:

Arata foarte bine, mai ales pentru varsta lui, chiar nu i-as fi dat 38 de ani.imi place foarte mult de el ca si cantaret.love struck

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

Aaaa:X
Superr frumosss=p~

| Optima a răspuns:

E dragut, seamana mai tinar de virsta pe care o are, si in plus cinta ft bine, de la un timp a devenit mai serios si cintecele lui sunt mai bune! imi plac.

| Zady a răspuns:

Pai ca o parere de baiat iti pot spune ca imi place cum canta cat despre aspectul fizic pot sa spun ca arata destul de bine dar las asta pe seama fetelor

| NBieber a răspuns:

Mie mi-se pare foarteee dragut.Adica.e coolhappy

| jordan_8604 a răspuns:

Eminem arata foarte bine si canta la fel de bine, singura lui problema este ca a crescut intr-un mediu nepotrivit pentru un copil, iar cantecele lui exact asta exprima, aceasta este calea prin care eminem isi exprima sentimentele fata de cea ce a trait el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca arata super cool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata ca un om intreg laughing

| ZuzA_1023 a răspuns:

EMINEM e o senzatie in randurile cantaretilor si pe langa voce arata foarte bine, sunt o mare fana a lui eminem si e un adevarat MAN, frumos, cu muschi, foarte tare. Ai preferinte bune!