| Animeforlifee9921 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca a castigat Nemo la Eurovision?
Eu sincer nu stiu ce sa zic,ii tremura vocea,plus ca amestecul de rap+pop+opera mai mult a stricat melodia. Outfitul cam weird (nu am treaba cu LGBTQ,dar nici nu pot sa spun ca ii sustin) si saracul s-a invartit pe platforma aia de cred ca l-a luat ameteala dupalaughing.
Parerea mea e ca mai mult merita Baby Lasagna sau Joost,chiar mi-a parut rau ca l-au descalificat.
Voi ce credeti?
Va rog,fara raspunsuri rautacioase, e strict parerea mea.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pararea mea este ca voturile care se dau si decid castigatorii la eurovizion sunt doar "politice" in functie de moda, trend si mai ales de ce anume decid "altii" ca fiind castigatorul unui concurs de 'popularitate' nu de talent
acum ca este la moda propaganda LGBT trebuia sa castige unul de astawinking
stai sa ptivesti la ce anume? o forma de pupincurism ieftina, detest astfel de "concursuri"

| Dragosdoar a răspuns (pentru Simpatic):

Din 2022 cand a castigat Ucraina, lucrurile ar fi trebuit sa fie clare pentru toate lumea despre cum se acorda premiile acolo.

| Simpatic a răspuns (pentru Dragosdoar):

Eu cred ca acolo castigatorul se decide cu mult inainte anul 2022, de asta am si zic este concurs de "popularitate"

| dullcat a răspuns:

Nu am nicio treaba, eu sunt pro LGBTQ fiindca am asemenea persoane in cercul de apropiati.Recunosc ca nu m-am uitat la tot, deci despre muzica nu as avea ce spune ca sa fie just, sa fac comparatii.laughing