| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele de groaza?

Răspuns Câştigător
| Mihaiii a răspuns:

Sunt foarte folositoare si interesante.

De ce folositoare?
Eu de exemplu, am inceput sa ma uit la filme de groaza pe la 11 ani. Atunci eram foarte fricos, imi era frica de intueric... Cand m-am uitat primadata la un film de groaza, The Grudge 1 era, m`am speriat ingrozitor. Si acum mi se pare o prostie, pentru ca sunt altele mult mai tari ca asta...
Fimele de groaza iti "intaresc ingerul", adica nu te mai sperii asa usor.

Interesante, de ce?
Filmele de groaza eu in ele acea esenta, nu te mai desprinzi de un film, pana la sfarsitul lui.Adica vrei sa alfi sfarsitul cu orice pret (parerea mea).

Si daca vrei si niste filme interesante de groaza cauta pe Cinemarx sau Cinemagia.

6 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Sunt preferatele mele, unii imi zic ca sunt sadica, dar imi place suspansul nu faptul ca isi taie unul gatul pe acolo laughing

| T30D0RA a răspuns:

Nu ma uit la asa ceva si nu cred ca sunt asa folositoare si interesante.

| mariaw a răspuns:

N-am mai dat de mult peste un film de groaza care sa merite urmarit. My favorite:The ring

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac foarte mult.Filmele de groaza si comediile sunt preferatele melehappy. Mie imi par interesante, deoarece, la fel cum a spus si Psiholog20, te fac sa te uiti la ele pana la sfarsit.

| shhhs a răspuns:

Hey, imi plac filmele de groaza mai ales combinate cu misterul. Cel mai mult imi place The Grudge1, 2,3 si sunt cu totul impotriva la:"pentru ca sunt altele mult..." chiar este super, tema filmului... mister, suspans, groaza.Chiar si melodia are un anumit farmec. In concluzie cred ca filmele de groaza sunt chiar interesante avand ca tema ceva inca nedovedit /paranormal.

| Ivanna a răspuns:

Unele sunt mişto.altele naşpa :]. E mişto SAW ^-^. Mie îmi plac dar unele sunt chiar NASOALE! Nu ştiu ce să zic despre ele.Sunt mai super comediile cu Eddy Murphy. E cel mai tare actor de comedie :]. http://3.bp.blogspot.com/......norbit.jpg
Filmul NORBIT a fost G-E-N-I-A-L.Decii.RESPECT!:|