| bybycutz a întrebat:

Ce parere aveti despre inna vreau si yosa stiu asa cam ce parere au majoritatea despre ea... mie personal nu-mi place cred ca e o c***a cu C mare dar vreau sa stiu si parerea voastra dau funda la cine cade la numaratoare...bafta la toti:*:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Theddy a răspuns:

Inna zici? thinking Deci Inna are: fata naspa; corp asa si asa; voce pitigaiata de mahalagioaica si de pitipoanca. E genul de vedeta care umbla dupa bani! La inceput o ascultam in melodiile ei dar acum nici sa n-o mai aud x(. E naspa!

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Inna pentru mine nu intră în categoria cântăreților ci a guristelor. Ea n-are tangență cu muzica, e pur și simplu de la comercial în sus.
Și ep lângă că e lipsită de talent și urâtă nici măcar deșteaptă nu e, cum să ajungi în halul să fi chemată să cânți We are the champions și să nu înveți versurile înainte să te încurci în ele și să te faci de râs live ( se vede că era live că a sunat oribil, nu de alta...)
Eu de obicei am respec pentru cântăreți chiar dacă nu cântă gen ul de muzică care-mi place dar ea nici cântăreață nu poate să fie numită.

| ArcticMonkey a răspuns:

Pitipoanca...si cam inculta

daca tot se lauda ea ca stie engleza, de ce a spus atunci : how is the ceas"
sau dupa concertul ala a zis in loc de "a fost obositor" a fost plictisitor

deci...pe mine ma dispera

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Parerea mea este ca are o voce superba
dar si in ultima vreme la stiri a spus ca sa incrzut si nujh ce...
si in videoclipurile unor melodii sunt cam indecente
deci nujh ce sa spun arata bine voce impecabila dar nimeni nu stie cum e ea intr-adevar in viata reala!tongue

| narutotruefan a răspuns:

Sunt de acord cu parerea ta! nu imi place! deloc! nu vreau sa jignesc pe nimeni dar asta e parerea mea...are voce de soprana, adica o voce relativ comuna doar ca ea stie cum sa si.o puna in valoare in rest, nu are nimic special