| BiancaLog a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber? Sinceri, va rog happy.

Răspuns Câştigător
| ツツツ a răspuns:

Mai. Melodiile lui sunt mai faine ( unele ) Dar de el nu-mi place.straight face

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Iar intrebarea asta?!?!
Ma rog...e un penibil fara talent.

| KristalPop a răspuns:

Luzăr.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu ascult si nu-mi place nici figura lui si nici "talentul cu care e inzestrat" dar in fine.Fiecare asculta ce isi doreste iar eu am zis parerea mea.

| duuh a răspuns:

E o fata extrem de urata.

Răspuns utilizator avertizat
| Chøço a răspuns:

Mie imi place de el. Are o voce superba.

| GoodLuck10 a răspuns:

Sincer mie nu imi prea place straight face. Dar are niste melodii chiar faine happy.

| mereverzi a răspuns:

Sincer? Nu il sufar. Nu ca ar fi gay cum zice lumea sau ca face nu stiu ce. Nu il pot eu suferi. Are 1-2 melodii frumoase dar restul aiuristice. #justmyopinion