| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Justin Bieber? Fiti sinceri!

Răspuns Câştigător
| oBuburuză a răspuns:

E frumos, e dragut dar nu e cine stie ce!

22 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Un cantaret cum gasesti peste tot in lumea asta, superficial si mediatizat prea mult fara rost.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Are videoclipul cu cele mai multe dislikeuri pe youtube deci laughing

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Îmi place cum cântă, și nu înțeleg de ce oamenii îl critică, e om și el.

| Alexa765 a răspuns (pentru mimiwewem):

Sunt de acort cu tine.Toti suntem oameni.

| mimiwewem a răspuns (pentru Alexa765):

Da.

| TeoPT a răspuns (pentru mimiwewem):

Fiecare are dreptul la parerea lui. Fiecare are dreptul sa CRITICE ceea ce nu-i place.

| mimiwewem a răspuns (pentru TeoPT):

Eu am zis că nu înțeleg de ce. Nu am reproșat nimănui de ce îl critică.

| TeoPT a răspuns (pentru mimiwewem):

Asta e explicatia! Nu intelegi de ce il critica? Il critica fiindca fiecare are dreptul la parerea lui. Daca nu intelegi ce e de criticat ai o problema.

| mimiwewem a răspuns (pentru TeoPT):

Ok, merci.

| tlaura a răspuns:

E talentat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie una imi place de el, e calumea omulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine? A, Justin Biberonu'? E groaznic. Habar nu am de ce are atatea fane. Nu merita. Ce face el nu se poate numi muzica.

| inconscient a răspuns:

Nu te supara(ti-am mai raspuns la o intrebare asemanatoare acum cateva ore big grin ), deci nu te supara, dar intreci masura! Prietena mea cea mai buna a scazut de la 9 la 7(la note la scoala) din cauza One Direction si ma deranjeaza!
E bine sa-ti placa, nu zic nimic, am si eu obsesiile mele, dar nici chiar asa! Eu te sfatuiesc sa vorbesti despre JB cu persoane care il apreciaza, sa nu mai pui pe retelele de socializare intrebari de genul pentru ca vei primi insulte, nu numai el, ci si tu! Nu te simti bine cand cineva iti insulta "idolul" si te doare, intr-un fel, m-a simtit-o pe pielea mea!
Ei nu-l plac si nu ai cum sa-i obligi s-o faca! Stiti, toti, GUSTURILE NU SE DISCUTA!

| Alexa765 a răspuns (pentru inconscient):

Nimeni nu ma cunoaste pe mine.Sunt in stare de orice ca sa apar ce imi place! Daca cei de pe aicia ma provoaca nu pot face decat sa schimb foaia si sa vorbesc urat cu toti care sunt impotriva.Pe mine ma pot critica oricat vor ei... oricum nu stie nimeni cum arat...dar daca se ia de cineva de care-mi place s-a dus dracu toata bunatatea mea.Am vrut sa ffiu si eu om dar nu poti fi om cu asemenea specimene.

| DedeeAndreea a răspuns:

Bună.Chiar dacă ai dat deja funda, simt nevoia să îţi răspund la această întrebare:Eu nu am nimic cu Justin Bieber.Este un băiat drăguţ, cântă frumos, îmi plac cântecele lui...Şi nu cred că este gay.Şi dacă ar fi gay, ce? Care ar fi problema?! Toată lumea îl critică...Şi m-am săturat şi eu să aud numai înjurături şi critici la adresa lui.Vedeţi-vă de viaţa voastră!
În fine, câteodată mă apucă nervii, deci scuze pentru cuvintele de mai sus, dar eu nu am nimic cu Justin Bieber şi ar fi mai bine să nu mai fie criticat de toată lumea.
O zi bună!

| Mariaaa234 a răspuns:

Pot insulta, nu?
BUN, FI ATENT:
-cretin
-handicapat
-nenorocit
-bou si vaca la un loc
-urat
-dus
-laudaros
-iritant
-zgarcit
-scarbos
-fitos
-bogat
-vulgar
-nesuferit
-prost
-turbat, da cam atat in vine-n minte.

| Alexa765 a răspuns (pentru Mariaaa234):

Nu-l face pe el cum esti tu da? Te rog frumos! Te-ai uitat in oglinda si te-ai hotarat sa te descrii? Nu multumesc.Nu descrierea ta o voiam ci doar sa spui ce crezi despre Justin.

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru Mariaaa234):

Gay,lesbi,travestit...

| claudia511 a răspuns:

E doar o alta capra care incearca sa behaie...

| Eudaimonia a răspuns:

Mie nu imi place deloc, are moaca aia de gay si se comporta aiurea, parerea mea big grin

| Misteriosulboschet a răspuns:

E groaznic.Parere sincera. Acum sa vad o funda.

| vla64 a răspuns:

Nasoooolll!