| anutza1 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii ce asc mooz rock?

Răspuns Câştigător
| kqwjy a răspuns:

Hei.sunt tot oameni, nu?
da de ex.
cei care asc manele cum sunt?
eu asc rock.
e foarte ok.
si...nu mi se pare nimic obscen.winking.

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Rockul şi metalul în general nu e o muzică pentru toţi. E un gen de muzica profund şi greoi desea cu versuri geniale.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ascult rock şi mai ales metal de vreo 16 ani, de când eram doar un pletos mic de câţiva anişori.
Rock-ul nu e chiar pentru toată lumea şi, deşi nu se prea recunoaşte, este chiar un gen destul de elitist, asemeni muzicii clasice.

| moodyblues a răspuns:

Daca eu ascult si ma simt bine, sanatos si fara reactii adeverse atunci tu, cea care utilizeaza sa vedem...tz,asc si mooz ma vei urma pe aceleasi muzici? nu! tu nu vrei decat sa ne spunem parerile(sa ii barfim mai exact) sau sa iei puncte pe site-ul ieftin.

| rockaholic a răspuns:

Foarte buna.eu ascult de 13 ani adica de cand era mama gravidawinking

| godmusthateme666 a răspuns:

Pai sunt oameni ca toti oameni.

| anutza1 explică:

Eu o ador