| Holocaust a întrebat:

Ce părere aveţi despre piesa asta: http://youtu.be/KzEmto1lruQ?
Nu că mi-ar păsa...

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| annkaa a răspuns:

Hhmmmthinking draguta

| GusWaters a răspuns:

Me Gusta.E buna, trece in playlist.E bine ca se aude asa ceva si in Romania, chiar nu avem trupe de death si ar trebui.

| JimmyThePunk a răspuns:

Respect genul de muzica dar... nu ma prinde... raman la ale mele

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Oh, îmi place melodia!
Eu sunt puţin dependentă de piesa aceasta. ->
http://www.youtube.com/watch?v=S97oUM_fjs8

| TzaCaNeL a răspuns:

Sincer? Mai bine as asculta Dubstep.

Răspuns utilizator avertizat
| TzaCaNeL a răspuns (pentru RockinLife):

Stare de spirit. Daca ai asculta dubstep pur, ai vedea si tu.

Răspuns utilizator avertizat
| JimmyThePunk a răspuns (pentru RockinLife):

Nu sari cu vorba... dubstepul este o deviatie din psychedelic music/rock ( cu care in momentul de fata nu mai are nimic in comun ), iar prima trupa care a cantat psychedelic Rock a fost Pink Floyd, care din punctul meu de vedere suna bine

Răspuns utilizator avertizat
| JimmyThePunk a răspuns (pentru RockinLife):

Nu, nu imi suna dubstep, am spus ca e o derivarie din PSYCHEDELIC MUSIC care contine toate derivatiile ( Cum e metal-ul : death,black, doom, trash... ), iar o derivatie din psychedelic music e psychedelic rock ( ai inteles gresit, dubstepul nu are nimic in legatura cu pink floyd )

Răspuns utilizator avertizat
| Holocaust explică (pentru RockinLife):

laughing Da.Nu-ţi mai bate capul cu dubstep-ul ăluia. Poate suntem noi proşti şi nu ştim ce-i aia muzică bună. Lasa-l în durerea lui.

Răspuns utilizator avertizat