| alexpuya27 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sisu si Puya sau despre Parazitii? Dar despre muzica lor? Sunteti de acord cu cenzurarea melodilor acestor formati?

2 răspunsuri:
| animos a răspuns:

Sisu si Parazitii respect pentru ei. Muzica lor e geniala mai bine spus versurile. Puya se contrazice singur in melodiile lui, e mai pe langa. Nu sunt de acord cu cenzurarea melodiilor.

| miauuau a răspuns:

Baietii astia de cartier,mie unaa, chiar imi plac! eu o voce f buna mai ales Puyabig grin,muzica lor e directa si e clara ideea cantecului,plus ca,mai nou,Puya spune numai verde-n fata cum e Romaniahappy
cat despre cenzurare, ei bine, sunt baieti=vorbesc urat iar daca aud copii vorbesc si ei urat deci nu e bine.Trebuie sa ne gandim si la cei micibatting eyelashes