| silver19 a întrebat:

Tudor Sişu ("La Familia"), condamnat la 4 ani de închisoare cu executare.
Ce parere aveti? Abia cand isi revenise si el...pacat.Asta ar putea fi si revenirea lui puya la muzica de strada.
sursa: http://www.financiarul.ro/......executare/

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca stia riscurile cand a facut ce a facut. Nu mi-ar putea parea rau pentru cineva care vinde heroina. Si nu cred ca e nevinovat, nefiind prima data. Nu e un amarat care sa faca trafic ca sa-si hraneasca dependenta, baietii fac afaceri la alt nivel si ii doare undeva si de lege si de etica. Daca nu vrei inchisoare faci altceva.

| Ea12345 a răspuns:

Este mare pacat de el.Intr-adevar speram de mult la revenirea lui Puya la muzica pe care o canta el...

| User a răspuns:

Poate face apel... deci nu e sigur inca.

| l0rre a răspuns:

Pacat.

| oky a răspuns:

Da de ce spune "fost component al trupei la familia "? >:p >:p Asta cu siguranta il va face pe Puya sa revina la muzica de strada si sa scrie iar versuri despre bagabonti despre droguri arme si in general despre viata de cartier. Pacat. Oricum respect pentru Sisu, pentru Puya. Respect la familia straight facestraight face.

| 16.laura.16 a răspuns:

Decizia poate fi inca atacata!