| Alexinho007 a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa The Script? Dar de OneRepublic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Counting star si Good Life, după părerea mea, cele mai tari melodii ale trupei One Republic. Este buna si trupa The Script, dar prima o întrece.

| Alexinho007 explică (pentru anonim_4396):

Total de acord cu ce ai spus tu acolo...totusi de la The Script ai ceva melodie preferata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexinho007):

Amm... Nu stiu, nu cred. Au melodii frumoase si ei dar nu am una preferata.
Tu ai vreuna?

| Alexinho007 explică (pentru anonim_4396):

The Script-Hall of Fame mi se pare foarte tare.....ai funda din partea mea happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexinho007):

Thanks, man! happy