| Ionuts_7657 a întrebat:

Ce parere aveti despre ultimul album al lui Cedry2k, adica mai precis " Cuvintecevindeca "?

9 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Ascult rock si metal big grin(nici nu sunt curioasa sa vad ce canta baiatu asta)

| AddictedToMDMA a răspuns:

Cel mai bun album din 2010... era de asteptat :-). Cand am auzit Mintea Vizuala mi-am dat seama ca o sa curete rapu' din Romania.

| AddictedToMDMA a răspuns:

@GunsNRoses Bad for you... macar incearca!

| M.G.R a răspuns:

E Dumnezeu pe pamant big grin...foarte reusit...Ce alceva putea scoate Cedra decat o capodopera

| Bot a răspuns:

Nasol

| Struţ_7924 a răspuns:

Sunt de acord cu @Zet, cel mai bun album Cedry2k. Omu' asta e un geniu liric happy.
Piesele preferate ar fi 'Neprevazutul', 'Iarna grea', 'KOutro', 'Actiune de noapte', 'Cuvintecevindeca'.
Imi place foarte mult si productia, nu prea am ce sa-i reprosez lui Sez, pe albumul asta e letal. Imi mai plac si beat-urile de la 'KOutro' (Ofens) si 'Neprevazutul' (Sagace).
Albumul, ca intreg, a depasit toate asteptarile. Foarte bun!

| Cortex a răspuns:

Genial, ca restul albumelor lui, am ascultat niste piese, cand gasesc o casa de discuri cu albumul lui il cumpar happy

| anDra24h a răspuns:

Într-un cuvânt : Dumnezeiesc.

| suntbaiat a răspuns:

Foarte matur albumu