| iowa a întrebat:

Ce parere aveti despre LULU, ultimul album metallica?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Ei cică au vrut să încerce ceva nou, să surprindă fanii, dar n-au făcut decât să-i îndepărteze.Mie mi se pare un eşec total...Era loc de mai bine.

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Astia au fost idioti pe Lulu.Lou Reed e bun de capul lui, ca solist Velvet Underground si artist solo, Metallica sunt buni de capul lor.Atat.Daca adaugi stilurile astora in aceeasi melodie,iese un sunet contorsionat si gretos.E ca si cum ai manca ciocolata si supa deodata,si mai tot albumul e jenant, ca nu poti sa bagi rock-ul cantat de Reed in aceeasi oala, cu ce canta Metallica.Meh,poate scot un album doar ei patru care sa fie decent peste vreun an.

| itscloudyoutside a răspuns:

Am ascultat o singură melodie, dar mi-a fost de-ajuns, pentru că am fost ceva gen "wtf?". E un jeg, ceea ce e mare păcat pentru că Metallica e una dintre cele mai bune trupe.

| Woodenpints91 a răspuns:

Cea mai proastă părere. Ţin posterul de pe perete doar pentru ce a fost Metallica, nu pentru ce a ajuns.