| Auroree a întrebat:

Ce parere aveti, voi poporul, despre Justin Bieber? sunt tare curios

22 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Un cocalar, gay, netalentat.
De ce naiba as fi invidioasa pe un cretin penibil?

| RockNbeer a răspuns:

Cine ala?

| Auroree explică (pentru RockNbeer):

Un maestro al muzicii pop laughing. aka poponaruu

| RockNbeer a răspuns (pentru Auroree):

*inearca sa asculte o melodie de-a lui*
N-am sa mai fac greseala asta in viata mea.

| Auroree explică (pentru RockNbeer):

laughing 1 singura e mai placuta restul sunt doar cacaturi

| RockNbeer a răspuns (pentru Auroree):

Da?
Care-i aia?
Defapt...lasa,nu mersi laughing

| Auroree explică (pentru RockNbeer):

De fapt e a lu will.i.am melodia de care ziceam ca e mai draguta // thatpower. ascult-o daca te tinelaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Who The *** Is Justin Bieber?
http://www.youtube.com/watch?v=m_EoEx1c524

| FearOfTheDark a răspuns:

E un cacanar.Cica suntem invidiosi pe succesul lui.Prostii.
Mai bine sa fii necunoscut si sa canti muzica de calitate decat sa fii cel mai cunoscut cocalar si sa canti cele mai jegoase piese.Imi vine sa vomit cand ii vad fata.Se vede ca e gay.

Răspuns utilizator avertizat
| JeffRider93 a răspuns:

Nu sunt gay, dar arata bine.Canta bine si, macar el e faimos, in comparatie cu altii care se dau smecheri :]

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

E un om ca noi toti laughing
singura melodie care o detest e :baby
baby oooah rolling on the floor)))

| Auroree explică:

Toata lumea il urastelaughing. personal mi se pare ca are vocea prea prelucrata

| iLovePizza51 a răspuns:

Ca ii o pul* cu manute si o suge la deal, e gay, nascut prematur, de la orelinat, poponar...n-am chef sa mai continuii lista asta happy

| dorateoo10 a răspuns:

Un nimic.pt mine

| Ligollo a răspuns:

Ca iii un mic drogat, retard si un increzut.

| SmileyRock a răspuns:

Bună. multi ar vrea să fie in locul lui Justin, să aivă milioane de fanii si să-l iubească atata lume. Cei care in jignesc pe J.B sunt foarte marii invidiosi pe sccesul lui.

| Thunderstruck a răspuns (pentru SmileyRock):

"Multe oamenii siar dorii sa stie sa scriie, ce-i care jignesc pe cei care nu stii sa scriie sunt marii invidiosi"