| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferati muzica straina sau romaneasca? ce parere aveti despre muzica romaneasca? dar straina?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Straina,mult mai calitativa.
Si in Romania e okay, dar nu asa mult.Toate canta acelasi gen, toate is la fel, canta aia putin mai sta, mai canta, si gata.Frumos,aplauze.
Nu prea mai are nimeni aici niciun pic de originalitate.

| VictorJulien a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt de aceeasi parere cu tine.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca asculti doar ce-i la radio, nu ma mir.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac ambele, atata timp cat se transmite un anumit mesaj.
Parerea mea este ca muzica romaneasca este buna, sunt artisti care scot melodii bune si mai presus de asta ii admir pe cei care isi compun singuri melodiile, tot respectul pentru ei.
Muzica straina e si ea ok, n-am ce zice, ma intereseaza mesajul, pentru ca se pare ca orice rahat poate deveni hit, dar eu apreciez muzica de calitate, pentru suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De actualitate, doar straina. In schimb, prefer muzica veche romaneasca.