| dragosh1gdi a întrebat:

Ce program as putea sa folosesc pentru a transforma niste fisiere audio (muzica) in mp3? Nu le am pe cd-uri audio, ci in calculator. Stiu ca Windows Media Player converteste doar de pe CD, iar cu alte programe gen Blaze Media dureaza foarte mult timp. Stiti vreunul care le transforma mai repede?

2 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ai putea sa cauti melodiie pe [pe care le vrei tu] sa iei la fiecare linkurile, sa scrii pe google "youtube convertor mp3 online" si scrii linkul melodieihappy Nu iti ia mai mult de 5 minutebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atent. redownloadeaza tot de pe youtube cu Free Studio Manager. Iti downloadeaza ca mp3. happy Cauta-l pe Google, ca trebuie sa-l gasesti. Are iconita pe fond albastru scris cu alb FS.winking