| PumpkinDoll a întrebat:

Ce rapperi romani ascultati? Pentru cine asculta, desigur.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cedry2k, Dragonu AK47, Chimie, Deliric, Praetor, Jhivago, Vlad Dobrescu, Doc, Aforic, CenzuraH, Sisu, Bitza, Serafim, Cabron, Carbon, El Nino, Mr Levy, Pacha Man, Raku, Alan, Kepa, Rimaru, Shoby, Subsemnatu, Zmili, A.D.N., Butch, Brugner, Parazitii(Ombladon si Cheloo), Bug mafia(Tataee, Uzzi si Caddy), Mario, Bibanu Mixxl, Puya, C.I.A, Yolo, 2012, Skizzo Skillz, Guess Who, Spike, Tranda, Maximilian, Grasu XXL, Nane, Vescan, Doddy, Sub7, Nwanda, Axes, Underman, Samurai, Junk, Lian, 1Q Shapro, Nwanda, Mitza, Bitza, MarkOne, Kazi Ploae, frateleNORD, C-nyk, Exile, Mistic, Criss Blaziny, KaTaNa, Nimeni Altu', Raku, Flou Rege, Norzeatic, Omu' Gnom, Deceneu, Stress, Connect-R, Don Baxter, Lukone, Karie, K-gula, Arssura. Imi pare rau daca l-am repetat pe unul de mai multe ori, mi-a cam luat ceva timp sa scriu asta, nu sunt chiar toti dar astia sunt/au fost cei mai cunoscuti.

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Am auzit de toti, da nu ii ascult pe totirolling on the floor
Aia pe care ii ascult ar fibig grinragonu, nu prea mai imi place asa mult de cand nu mai e Specii, dar si pe albumele solo are melodii bune(nu-mi place pentru ca o mai da cu sfintii si biserica)
Cedry2k cam la fel
Chimie
Macanache
BUG
Parazitii
Veritasaga
NimeniAltu'
Rappa
Butch-ceva melodii
Bitza
CTC
Spyder AKA 8 picioare
FlouRege
Raku-imi place feat-ul ala cu dragonu mult
Si Nane am mai ascultat din perioada 2008
mai sunt cativa.
Ce nu am ascultat deloc :Omu'Gnom, Alan&Kepa.......nu ca nu-mi place, dar n-am ascultat pur si simplurolling on the floorNu prea am mai ascultat rap in general in ultimul timp.In mare mai mult de jumate din cei pe care i-ai enumerat mai sus.
Din afara iti place ceva?

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Gamora
JediMindTricks
ImmortalTechnique
Diabolic
SnakTheRipper
IronSy
?

| RAY a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nu prea ascult rapp in english

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=8l75Z8wil_U vezi si tu, poate iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dilimanjaro, Serafim, NCTK, Vlad Dobrescu, Alan, Kepa, Phunk B, Fratii Grime, Cedry2k, Specii, Chimie, Dragonu', Kazi Ploae, CTC, Bocaseca, Rappa, Psihotrop, Flou Rege, Vlad Flueraru, Deliric

| Xdreaper21 a răspuns:

O sa zic pe astia care mai scit o piesa rap din cand in cand
La familia(sisu tudor si puya) bug mafia parazitii cheloo ombladon arssura cedry2k doc spike alan si kepa cia omu gnom smokey kream(dnokey si krem au scos album in 2016 dar krem se bazeaza mai mult pe actorie) grasu xxl nimeni altul maximilian

| SandraEve a răspuns:

Nimeni altul' ascultam

| CVane a răspuns:

Nimeni' Altu. Obisnuiam sa ascult si Sido mai de mult.