| cristynaGoldenRose a întrebat:

Ce reprezinta muzica pentru voi? Ce semnifica ea >? De ce o ascultati?

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Muzica pentru mine e echivalentă cu drogurile pentru un drogat în sevraj.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Hey. Pentru mine muzica este...totul. N-aş putea trăi fără ea. Este modul meu de a mă elibera de stres, să intru într-o lume cu totul şi cu totul paralelă, să mă exprim. Muzica îmi dă putere, muzica mi-a fost de multe ori alături. Face parte din viaţa mea şi aşa o să rămână.

| Sburatorul a răspuns:

O pastila fara de care nu ai putea trai
Ma ajuta sa ma descarc de nervi (cand am), imi da o stare de bine uneori cand sunt foarte plictisit, ma motiveaza in unele situatii..sunt mai multe de povestit dar nu are rost sa poluez prea mult laughing