| KristalPop a întrebat:

Ce se vinde mai bine în zilele noastre, sex appeal-ul artiştilor sau versurile care prind la public?

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Ambele,sex appeal-ul pentru că atrage puștanii de 12-16 ani, ei fiind în perioada labei triste, și versurile pentru că vorbesc despre dragoste/despărțiri și fiecare dintre ei au "relații" acum.

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Depinde de om.
Pentru unii sex-appealul, nu numai pentru puştanii de 12-16 ani, chiar şi pentru cei mai în vârstă, nu moşi, persoane de vârsta a 2a.
Pentru unii, versurile cu 2 rime foarte simple ca să le poată reţine e mult mai important.
În concluzie, ambele. happy

| Furculingură a răspuns:

Sex Appeal-ul, din păcate.

| Purgatoriu a răspuns:

Cred ca sex appeal-ul.

| Reigns a răspuns:

Ambele, desi poate mai mult sex-appeal-ul, pentru mine conteaza versurile ca doar nu ascult muzica sa ma holb la artist laughing muzica e facuta sa fie auzita si inteleasa.

| BlackWaltz a răspuns:

Amandoua, si in plus "instrumentalele" (daca le pot numi asa) facute in intregime pe sintetizator, sau mai rau cu diverse programe de PC.

| deny2013 a răspuns:

Ambele...winking

| IAOIADNAA a răspuns:

Din pacate sex-appeal-ul