| Mayar a întrebat:

Ce simti cand asculti aceasta melodie? [pana la capat!]
Suiri >> https://www.youtube.com/watch?v=bRKtdYfpYI0

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ca o sa ma bag la un film de groaza imediat geister3 parca cu bau bau

| Mayar explică (pentru RAY):

Ala te sperie? Noh, atunci ce zici de asta? >:)
>> https://www.youtube.com/watch?v=zgL2ysjQTB4

15 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

nu simt nimic

| Suck a răspuns:

Simt ca trebuie sa urinez.

| Mieeez666 a răspuns:

Simt ca fac cancer.

| vaporwave a răspuns:

Nu e deloc macabra
Ma face sa ma simt ca un real gangsta

| Mayar explică (pentru vaporwave):

La care melodie te referi? Ca am dat mai multe. la kinpaku? sau immanence?

| Admunssen a răspuns:

Nimic.

| foreveryoung10 a răspuns:

Am vazut anime-ul ''Death Note'' .Si....cand ascult acea melodie ..simt acel suspans impresionant si niste fiori care imi cuprind corpul

| Mayar explică (pentru foreveryoung10):

Iei! happy
Daca ai sti cati sunt care nu au vazut ''the head anime'', te-ar lua groaza,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Hihi. Dintre ele, in afara de immanence, care iti mai da fiori?big grin

| foreveryoung10 a răspuns (pentru Mayar):

Sincer....inafara de aceea ...niciuna.Sunt obisnuita cu chestiile astea si majoritatea ma fac sa ma simt relaxata decat speriata

| RAY a răspuns (pentru foreveryoung10):

Si eu l-am vazut a fost ok, sincer filmele din sud koreea mi-au placut, recomand one moment e chiar frumos

| Mayar explică (pentru foreveryoung10):

Serios? Noh, interesanta chestie...
Atunci, te intreb de alta, initial pare foarte dinamica, vesela, dar asculta pana la final si zi-mi ce simti :D
>> https://www.youtube.com/watch?v=tqLgcGknOJY

| foreveryoung10 a răspuns (pentru Mayar):

Mhhm...simt ca ceva rau e pe cale sa se intample....si ca exista un mister laughing)

| Mayar explică (pentru foreveryoung10):

Sa stii ca e. E singura melodie care, nu stiu cum, ca nu ma sperie prea tare, dar e macabra de frumoasa, insa simt fiori pe sira spinarii. Am si incercat un experiment : am stat afara in caldura, pana am murit proape de cald, m-am pus sa ascult melodia si culmea - si asa am simtit fiorii si imi era frig = )) Bine ca nu a durat foarte mult senzatia.

| foreveryoung10 a răspuns (pentru Mayar):

happy