| anonim_4396 a întrebat:

Ce vede toata lumea la Carla`s Dreams si Justin Bieber?

3 răspunsuri:
| Nitroblast a răspuns:

Brainwash si versuri pentru creiere mononeuronale. E muzica pentru mase, ce sa ii faci?

| TheTrooper1 a răspuns (pentru Nitroblast):

laughing In sfarsit am vazut acest adevar intr-un comment. Fa bine si scrie-l de cate ori ai ocazia, te rog happy.

| BulldogK a răspuns:

Mai bine zis ce nu vede la Carla's Dreams. Oricum, nici eu nu pot intelege de ce unii prefera oamenii mai ciudati (ca astia pe care i-ai zis acum) si poate ca nici macar nu au auzit de unii care chiar merita.