| Harley007 a întrebat:

Cei care asculta muzica gen alternative sau indie-rock. Spuneti-mi si mie niste melodii frumoase de acest genhappy

Răspuns Câştigător
| ŞoSeŢeL a răspuns:

Incearca melodiile de la 30 Seconds To Mars, Bastille, Arctic Monkeys, The Neighbourhood, Foster The People, Breathe Carolina, Imagine Dragons, Foo Fighters, Panic At The Disco, Fall Out Boy, Of Monsters and Men, All Time Low, Red Hot Chili Peppers, Paramore, Gorillaz, The Struts, Nickelback, The Script

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Incearca melodiile de la Bastille, sau cele japoneze adica visual-kei