| karlikuicsddd a întrebat:

Cele mai tari melodii de la Specii, Kazi ploae, DOC, C. T. C., Nimeni Altu', Cedry2k, Carbon, Guess who, Spike, Vescan, Ombladon, Maximilian, VD, Camuflaj? big grin

Răspuns Câştigător
| AddictedToMDMA a răspuns:

Specii - Bomba 2; Specii - Vezi; Specii - Fauritorul de chei
Kazimir - Greuceanu; Kazimir - Zoia; Kazimir - Ziua Anei; Kazimir - Nu mai sunt la moda
Doc - Vara de vara; Doc - La stanga cu ADN; Doc - Mare tam tam cu Aforic; Doc - Omul meu;
C.T.C. cu Armada - 6 milioane; C.T.C. - Pentru cine; C.T.C. cu Vexx - Legea de gravitatiei
Nimeni altu' - Femeie tanara cu Butch; Nimeni altu' - Lautarul din beci; Nimeni altu' cu Ortega - Pictura
Cedry2k - Actiune de noapte; Cedry2k - Profil; Cedry2k - Balboa; Cedry2k - Sfertul academic cu ADN si Doc
Carbon - Introspecii cu Cedry2k; Carbon - Ornitologii cu Doc; Carbon - Palme morale cu Deliric; Carbon - Berceniu pe harta cu Jupiter
GW n-ascult, in schimb iti recomand Anonim - Pun punct
Spike - Drumurile; Spike - Sub papuc
Vescan n-ascult
Ombladon - Made in Romania cu Nimeni altu
Maximilian - Permite-mi sa ma prezint cu Doc
VD - Barfe despre tarfe 2
Camuflaj n-ascult.

4 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Doc-permite-mi sa ma prezint
kazi ploae&specii :de baieti numai de bine
doc&vd&co laughing-muzica
deliric 1- demoncratie
cedry2k-tot albumul alchimai veninului=D
maximilian-supereroul tau

pace!

| Kattan a răspuns:

Putin off-topic, dar hai...
Iti recomand Zona Libera de pe Radio Guerrilla (http://radioguerrilla.ro/show.php?id=21).
Intra pe forum ("Comenteaza pe forum") si alege una dintre editii pentru a vedea tracklistul.

| SomeBody12425356 a răspuns:

Camuflaj-Romania, Spike Realitatea (si unu altu), Cabron LetzBeFriends, Ombladon ft Bitza fac ce vor, Vescan 2012 ...Cam atat ascult (si vescan dar nu stiu numele melodiilor) big grin

| Fishhh a răspuns:

Specii - Ultimul Golan, Specii - Sah [ cu Cedryk ], Kazi Ploae - Doi zero zero sase, Nimeni Altu - Cu dintii cariati, Spike - 90 sec de viata, C.T.C. - Vorbe din context, C.T.C. - Asaltul