| Rukhsandra a întrebat:

Cine asculta Avril Lavigne? care e melodia voastra preferata? fundita daca va potriviti cu mine big grin

Răspuns Câştigător
| cslx a răspuns:

In sfarsit mai vad si eu oameni care asculta AVRILlove struck
oh yeah! pai nu ai cum sa alegibig grin mie totusi cel mai mult imi place complicatedsmug atat piesa cat si videoclipullove struck \m/

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O ador. '' When you're gone '' e melodia mea preferata. Dar toate melodiile ei sunt deosebite. Exprima ceva superb in fiecare si intr-un stil unic inconfundabil.

| GabiGabrielle a răspuns:

Mie imi plc Girlfriend si Alice[:X]

| AidaAmaranta a răspuns:

Cel mai mult imi place ala cu skate8 boy big grin si aia cu complicate.big grin:X

| loredana2012 a răspuns:

Ascult Avril Lavigne, imi plac melodiile mai vechi:
Complicated
My Happy Ending
Sk8er Boy

| SunShine a răspuns:

Eu ascult. Si imi place cum canta

Melodia mea pref. este Complicated
My happy ending
si When youre gone

| andreeaaa1 a răspuns:

Pai imi place girlfriend, My Happy Ending, Things I'll Never Say

| Just Kiddin' a răspuns:

Chiar imi place si ma bucur ca mai e cineva care asculta Avril...
Melodiile mele preferate:
1. Everything back but you
2. Girlfriend
3. Always get what I want
4. Keep holding on
5. Freak out

| andreetgv a răspuns:

Pai mie imi place mult Hot

| DianaAndra1 a răspuns:

Innocence, pe langa cele spuse pana acumbatting eyelashes

| Jul. a răspuns:

Eu ascult, am si albumele ei [ luate din Londra ca in Romania nu se gasesc sad ] Melodia mea preferata e Innocence. love struck
Imi plac si Complicated, Keep holding on, Losing grip, Sk8er Boi love struck. In general, toate melodiile ei sunt super. happy

| AddaXD a răspuns:

Da, ascult Avril Lavigne, e cantareata mea preferata. Dar nu pot alege o singura melodie, imi plac cam toate.

| cristiano93_5452 a răspuns:

Girlfriend big grin :X:X mai ales cand este in duet cu LiL'mama :X:X

| Freky a răspuns:

Buna! Imi place mult ooo multe melodii cum ar fi 'Alice' etc etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eubig grin in fiecare zi, melodiile ei ma inspira:X, sunt un o fana a eibig grin o ador foarte mult, melodiile preferate?!thinking hmm nu cred ca am vreuna, pentru ca toate imi plac thinking:X:X Imi place mult AV e super tare!:X:X:X:X

| cretzuization a răspuns:

Innocence mi se apare draguta.