| cyberwest a întrebat:

Cine asculta rock?
va place rockul? (bine nu metal, black metal)
:X rockul
ia sa vad cati rock'eri adevarati rasp
app urasc oamenii care nu fac diferenta intre rock si >emo:p

23 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu ascult, la fel, urăsc oamenii care zic că rock-ul e nu știu cum, e satanist etc. Și ei ascultă Justin Bieber și muzică de club și se cred superiori pentru asta.
Baftă

| AnaisC a răspuns:

Buna!
Bon jovi, Guns N'Roses si AC/DC mi se par... Zeii rock'ului adevarat.
Aerosmith, Nickelback, Rolling Stones, Roxette, Evanescence, ZZ Top, Nirvana nu fac exceptie de la regula:D
Bye, bye
Pentru mai mult rock sadica muzica adevarata:
www.WarAndRiot.blogspot.com

| AG a răspuns:

Uite ca ai mai gasit un fan \m/
Si eu urasc persoanele care asculta manele sau clubareala si se cred centrul universului pentru ca venereaza ei niste afoni.
Peace out

| Laura a răspuns:

Şi eu urăsc oamenii care se cred rockeri dar sunt cocalarilaughing

| Paulla a răspuns:

Rock music will never die!\m/

| colin16 a răspuns:

Da rock-ul \m/ \m/ si nici metalul nu are nimic ii foarte tare si ala si chiar oamenii care asociaza rock'ul cu emo sau satanism nu au nici o idee despre ce vorbesc dar mno ...la ce sa te astepti de la oameni care au numa 'fara numar' in cap oh go on ...si majoritatea emo asculta rock acum mno fiecare ce alege sa faca tot oameni is si ei mai calumea decat 'neemolai' deci fara discriminare big grin

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Im here!

| Deddu a răspuns:

:X:X:X Eu ador rock`ul!

| forever4you a răspuns:

Da imi placebig grin

| ArcAnna a răspuns:

Folk metal,goth,black metal,speed metal,death metal,punk-putin,rock melodic, medieval music, intrumental (pian vioara chitara flaut)
asta ascult plus altele

| bigelcid a răspuns:

Imi place in general orice forma de rock. Si punk, si metal, grunge, alternative rock, indie, glam big grin

Rock music is my life, pretty much.

| delia_9230 a răspuns:

Da iubesc rock-ul si stiti de ce? pentru ca asta e muzica adevarata asta e muzica in adevaratul sens al cuvantului happy

| AdamBlack a răspuns:

Si eu ador rockul \m/\m/\m/

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Eu bby love struck
i luv it

| vio122 a răspuns:

Eu cred ca rock`ul e cel mai bun gen de muzica din cate am auzit.:X:X:X

ador muzica rock.happy

| mattjohn a răspuns:

Eu ascult rock. De la classic la modern. Ascult si Heavy Metal, dar mai mult formatiile vechi. Stii... era o vreme cand muzica avea suflet, este foarte greu sa mai gasesti formatii de genul ala in zilele astea, dar nu imposibil. De ex. BFMV, DragonForce, Sonata Arctica... sunt formatii moderne, dar sunt extraordinare.
Daca te referi la rock-ul ala de tip Guns N Roses, KISS, Boston etc., da, ascult si asa ceva, foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce are metalul?"Cah", nu?oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu si metal? Rock-ul si Metalul sunt cele mai tari. Le am in sange!

| LifeEternal a răspuns:

Prezenta. (Ador metalul)
Si eu urasc oamenii care nu fac diferenta intre rockeri si emo sau intre rockeri si satanisti. waiting

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Si mie imi place rockul dar ascult black metal death metal si gotic metal

| BlaBla13 a răspuns:

Rockul e super tarelove struck
nici eu nu'i suport pe oamenii care zic ca rockul este pentru satanistisau emosad